Sestava : Hradecký-Němeček F,Tichý,Pospíšil,Štětina
                                  Maršíček(Peterka Jonáš),Borkovec P,Vincíbr,Dvořák,
                                  Sova,Bébr(Šubín F)

Branky : Pospíšil,Sova

Hodnocení : První jarní utkání jsme odehráli na hřiští kandidáta na postup,mužstva Jankova.
                       Hřiště bylo tvrdé a tak nebylo místo na kombinační hru,ale byl to boj o střed hřiště
                       a víc se míč nakopával a tak bylo hodně soubojů.Rozhodčí měl na nás hodně přís-
                       ný metr a do poloviny prvního pol.nám udělil tři žluté karty.V první půli měla obě
                       mužtva jedinou 100% šanci,ale žádný gól nepadl a tak skončil první poločas 0 - 0.
                       Druhý poločas byl podobný prvnímu,ale naše mužstvo bylo nebezpečnější.Po
                       individuální akci Petra Borkovce,který pronikl do vápna,kde byl následně faulován
                       se kopala desítka,kterou s jistotou proměnil Pospíšil.Soupeř začal být malinko
                       aktivnější a jeho snaha byla korunována vyrovnávací brankou.Naši hráči bojovali
                       a odměnou jim byla vítězná branka,kterou vstřelil Sova,když důsledně sledoval balon.
                       Je potřeba pochválit celé mužstvo za zodpovědný a bojovný výkon po celou dobu
                       utkání.Věřím,že toto důležité vítězství hráče povzbudí do dalších utkání a pokud