Sestava - Hradecký - Borkovec V.,Pospíšil,Tichý,Štětina(Šubín J.)
                             Maršíček,Vincíbr,Dub (Bébr),Dvořák,
                             Sova,Borkovec P.

Branky - Sova 3x,Šubín J.

Hodnocení - V dalším mistrovském utkání jsme nastoupili proti mužstvu SK Načeradec.
                             V první půli jsme špatně bránili,ale ani směrem dopředu to nebylo dobré.
                              Hostům rozhodčí brzo vyloučil za faul hráče,ale my jsme soupeře nepřehrávali.
                              Naopak soupeř i o deseti byl pohyblivější a tak jsme o poločase prohrávali 1 - 3.
                              Ve druhé půli jsme více otevřeli hru a hráli jsme pouze na tři obránce a výsledkem
                              bylo nejen vyrovnání,ale šli jsme i do vedení.