Sestava - Hradecký - Němeček F,Pospíšil,Tichý,Štětina,
                     Maršíček(Peterka Jan)Borkovec P,Vincíbr(Dub),Dvořák,
                     Sova,Bébr(Šubín F)

Branky - Bébr,Pospíšil(pokutový kop),Dvořák

Hodnocení - V dalším mistrovském utkání jsme narazili na silné mužstvo z Tichonic.
                          Po dobrém výkonu a třech bodech z Jankova jsme potřebovali bodovat i na
                          domácím hřišti.Od začátku jsme dostali soupeře pod tlak,ale nastřelili jsme
                          pouze dvě břevna.Po dvaceti minutách jsme ze skrumáže vstřelili jediný gól
                          prvního poločasu(Bébr).
                          Ve druhém poločasu jsme byli aktivnější než soupeř a výsledkem byla nejdříve
                          penalta za faul na Petra Borkovce,kterou jistě proměnil Pospíšil.Soupeř snížil
                          na 2 - 1,kdy jsme trochu polevili,ale v zápětí jsme vsítili definitivní pojistku