Hodnocení : Další přípravný zápas jsme odehráli ve Voticích se soupeřem z naší
                             Opět jsme byli bez vlastního domácího brankaře.Hra byla vyrovnaná,
                             ale my jsme byli důraznější v koncovce a tak jsme o poločase vedli
                             3 - 1.Ve druhé půli jsme přidali ješťe dvě branky a vypadalo to na jasné
                             utkání.Bohužel jsme přestali včas obsazovat a důrazně napadat pro-
                             tihráče a soupeř toho hned využil ke zkorigování výsledku na pro ně
                             přijatelných 5 - 3.V našem týmu dobře zahrál Borkovec P. autor tří
                             golů a dobře chytající golman Smetana (bohužel není brankařem Lou-
                             ňovic).
                             Utkání splnilo účel přípravy a byl i dostatečný počet hráčů.

Příští víkend hrajeme ve Voticích poslední utkání turnaje o celkové umístění.Datum