Šubín F,Borkovec P,Dub,Peterka Jonáš
                                      Bébr,Sova
        Střídali - Pejša, Malý L.
        Branky - Bébr,Dub

Hodnocení - V dalším utkání proti vedoucímu mužstvu III.třídy odd. B jsme nezačali nejlépe.
                           To že v každém utkání někdo chybí je běžné,a tak dostávají příležitost i ostat-
                           ní hráči.Škoda,že nechodí mladí !! První poločas jsma prohráli vysoko 3 : 0,ale
                           více méně jsme soupeři nabídli vedení sami,našim špatným obsazováním a
                           pozdním přístupem k soupeři.Ve druhé půli se naše hra zlepšila a i jsme pro-
                           měnili dvě šance i když jich bylo opět více.Vyrovnání bylo na spadnutí,ale opět
                           po naší chybě v obraně,kdy tři naši hráči vyrazili na jednoho soupeře,ten včas
                           přihrál a další hráč bez problémů skoroval nám soupeř odskočil na dvě branky.
                           I přes porážku jsme hlavně ve druhé půli podali dobrý a bojovný výkon.Je to příp-